fbpx
סופר לחיות מחמד www.supet.co.il
0 0
אוכל לכלבים

אוכל לכלבים, איך בוחרים נכון?

השוואה של מזונות הכלבים הקיימים בשוק כיום יכולה להיות מועילה ביותר כאשר מנסים לבחור מזון עבור החבר הקטן שלך.

ישנן אפשרויות רבות זמינות בכל הנוגע למזון כלבים, והבחירה באחד המתאים לכלב שלך יכולה להיות מכריעה. איך תדעו איזו פורמולה הכי מתאימה לכלב שלכם? מה הופך מזון לכלבים לטוב יותר מאחרים?

ישנם הרבה גורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת מזון לכלב שלך, כמו מרכיבים, תכולה תזונתית וסוגי מקורות החלבון. אבל יש היום גם אפשרויות רבות לבחירה על מדפי החנויות. עם כל כך הרבה אפשרויות, זה יכול להיות קשה לדעת איזו מהן באמת מתאימה לכלב שלך

אז בואו ננסה לעזור לכם.

אוכל יבש לכלבים תל אביב

סוגי אוכל לכלבים

חשוב לזכור שעצם העובדה שמזון משווק כ"פרימיום", "גורמה" או "טבעי לגמרי", לא אומר שהוא האפשרות הטובה ביותר. כל אלה הם מונחים המשמשים יצרנים כדי לנסות ולשכנע בעלי חיות מחמד שהמוצר שלהם הוא מעולה. אבל איך אתה יודע אם הם מתכוונים למה שהם אומרים?

הדרך הטובה ביותר להבטיח שהכלב שלך מקבל את המזון הטוב ביותר הזמין היא לבצע סקר שוק לפני שאתה קונה. ראשית, ישנם מספר אלמנטים שיכולים לשמש כנקודת מוצא לבחירת מזון. בראש ובראשונה, חשוב לקחת בחשבון מרכיבים ותכולה תזונתית בעת בחירת מזון לכלב שלך.

מה התוכן התזונתי של מזונות שונים? באילו מרכיבים משתמשים בכל סוג מזון? מאילו מרכיבים כדאי להימנע? כל אלו הן השאלות שאתה צריך לשאול את עצמך כאשר אתה מנסה לקבוע איזה מזון הוא הטוב ביותר עבור הכלב שלך.

מספר אחד ברשימה זו הוא איכות המרכיבים. איכות המרכיבים המשמשים במזון לכלבים חשובה, מכיוון שככל שהרכיבים איכותיים יותר, כך הוא יהיה מזין ומועיל יותר לבריאות הכלב שלך. במילים אחרות, בחרו במזונות המכילים חלבונים איכותיים ודגנים מלאים ליתרונות תזונה ובריאות מרביים.

אילו רכיבים חשובים באוכל לכלבים?

עיין בתוויות על סוגי מזון שונים כדי לקבוע כמה חלבון הם מכילים. כלל אצבע טוב לתכולת חלבון הוא שהמרכיב הראשון צריך להיות מקור בשר בשם, כמו בשר בקר עוף או דגים.

זה לא אומר שהמזון שתבחר חייב להכיל חלבון אחד מסוים, מכיוון שלכלבים שונים יש צרכים תזונתיים שונים. חלקם עשויים להזדקק ליותר חלבון מאחרים, אז חפשו מזון עם לפחות 20 אחוז חלבון כדי להבטיח שהכלב שלכם מקבל מספיק כדי לענות על הצרכים התזונתיים שלו.

מרכיב נוסף במזון לחיות מחמד שעליך לקחת בחשבון בעת ​​בחירת המזון המתאים לכלב שלך הוא תכולת השומן והפחמימות שלו. אלה ממלאים תפקיד מרכזי בדרישות התזונתיות של הכלב שלך, ויכולים להשפיע על הבריאות הכללית של הכלבים שלך אם לא מנטרים אותם כראוי.

דוגמה טובה לכך תהיה היכולת של כלבים הסובלים מעודף משקל לעלות במשקל אם הם ניזונים מתזונה עשירה בפחמימות.

הסתכלו על תכולת השומן והפחמימות של מזונות שונים כדי שתוכלו למצוא אחד שדל במרכיבים אלו, תוך שהוא מספק לכלבכם מספיק קלוריות. אם אתה מתקשה לקבוע זאת בעצמך, חפש סוגי מזון המכילים כ-10 אחוז שומן ו-20 אחוז פחמימות.

מקןר המזון ואיכותו

בנוסף לבדיקת תכולת החומרים התזונתיים, כדאי לשקול גם את איכות המזון לכלבים. מותגים שונים של מזון לכלבים יציעו טענות שונות לגבי המוצרים שלהם, אבל איך יודעים אם הטענות הללו נכונות? איך אתה יכול לדעת אילו סוגי מרכיבים משמשים לייצור מותג מסוים של מזון לכלבים?

כדי לעזור לך בחיפוש שלך, חשוב להסתכל על איכות המרכיבים במזונות שונים, ומהם מקורם. משמעות הדבר היא להסתכל על איכות החלבונים המשמשים, כמו ארוחת עוף לעומת עוף, או ארוחת כבש מול כבש. זה גם אומר לשקול תוצרי לוואי מן החי לעומת ארוחות בשר מלאות, ולהסתכל על תכולת חומרי המילוי, כמו תירס או אורז.

חפש סוגי מזון המשתמשים בחלבונים באיכות טובה, כגון חלבון ממקור בשר במקום בתוצרי לוואי. בנוסף, חפשו מזונות עם מרכיבי מילוי נמוכים כמו דגנים ותירס. אם אינך בטוח אם מותג משתמש במרכיבים טובים, בדוק את אתר האינטרנט של החברה או פנה אליהם ישירות.

אתה יכול גם לשקול להתייעץ עם איש מקצוע וטרינרי לעזרה גם כן.

כפי שהוזכר קודם לכן, מזונות שונים יכילו סוגים שונים של תכולת שומן ופחמימות, כך שתצטרכו להיות מודעים למה שמתאים לכלב שלכם. לדוגמה, דיאטות דלות שומן מומלצות לכלבים הסובלים מעודף משקל או לבעלי דיאטה קפדנית מצומצמת קלוריות. כלבים מסוימים עשויים להצליח במזון עתיר שומן, כמו אלה המשמשים כדי לסייע בניהול הסימפטומים של דלקת מפרקים או השמנת יתר של כלבים.

תכולת פחמימות היא עוד מרכיב חשוב שכדאי להסתכל עליו כשמדובר בבריאות הכללית של הכלב שלך. כדאי להיות מודעים לכמות הפחמימות בסוג המזון שתבחרו, מכיוון שחלק מהכלבים עלולים להתקשות בעיכול פחמימות. למרות שזה תלוי בגודל הכלב שלך, גזעים קטנים יותר נוטים יותר לסבול משלשולים אם הם אוכלים יותר מדי פחמימות, בעוד שגזעים גדולים יותר נוטים לעלות במשקל יותר מכל דבר אחר.

תסתכל על תכולת הפחמימות של מזונות שונים כדי שתוכל למצוא אחד שמתאים לכלב שלך. כמות הפחמימות המומלצת לרוב הכלבים היא בסביבות 20 אחוז, אז חפשו סוגי מזון שנכנסים לטווח הזה.

טעם המזון – חשוב לא פחות

מרכיב אחרון שחשוב לקחת בחשבון כשאתה בוחר סוג מזון לכלב שלך הוא הטעם שלו. למרות שזה אולי לא נשמע כמו משהו שאתה צריך להתמקד בו, זה יכול להשפיע על הרגלי האכילה של הכלב שלך. לדוגמה, אם הכלב שלך לא אוהב את האוכל שאתה בוחר עבורו, הוא לא יאכל אותו לא משנה כמה הוא מזין. במקרה זה, אין טעם להשקיע זמן וכסף בסוג מזון מסוים אם הכלבים שלך לא יאכלו אותו.

חפש סוגי מזון הטעימים לכלב שלך, כלומר הם מריחים טוב ונראים מושכים אותם. אמנם אתה צריך לוודא שסוג המזון שאתה בוחר הוא בריא מבחינה תזונתית, אבל אם הכלב שלך לא יאכל אותו אז אין טעם לקבל אותו. זכור שלכלבים יש העדפות שונות בכל הנוגע למזון, אז אם יש לך יותר מכלב אחד, וודא שכל אחד מהם מרוצה מסוג המזון שאתה מספק.

לסיכום

כשזה מגיע למציאת מזון לכלבים באיכות טובה, יש כמה דברים שאתה צריך לחפש. לפני רכישת כל סוג של מזון לכלב שלך, ערוך מחקר על האפשרויות השונות הזמינות כדי שתוכל לבחור את המזון המתאים לחיית המחמד שלך. מכיוון שלכל גזע כלבים יש דרישות תזונתיות שונות, חשוב לקחת זאת בחשבון בעת ​​בחירת סוגי מזון לכלב שלך.

בנוסף, בדוק את איכות המרכיבים המשמשים בסוג המזון לכלבים שאתה שוקל לרכוש. בשרים ומרכיבים שונים צריכים להגיע ממקומות שיש להם תקני בקרת איכות גבוהים, אחרת אתה עלול להאכיל את הכלב שלך במזון שאינו בריא עבורו.

כשזה מגיע לתכולת פחמימות, שקול ללכת על אפשרות דלת פחמימות אם הכלב שלך סובל מעודף משקל או מתקשה לעכל פחמימות. מצד שני, אם הכלב שלך זקוק לתזונה עתירת שומן על מנת להתמודד עם כל מצב בריאותי, בחר מזון עתיר שומן. כמו כן, ודא שהכלב שלך יאכל את סוג האוכל שאתה מקבל עבורו.

סופט חנות מזון לחיות מחמד

למרות שחשוב לוודא שאתה נותן לכלב שלך מזון מזין, אל תהיי אובססיבי לגבי זה. אם הכלבים שלכם לא מעוניינים לאכול את האוכל החדש שלהם, הם לא יאכלו אותו לא משנה כמה הוא צפוף חומרי הזנה. עם כל האמור, הקפד לעשות את המחקר שלך לפני קבלת החלטות בכל הקשור לרכישת סוגי מזון לכלבים שלך. אנו בסופט חנות מזון לחיות מחמד תמיד נשמח לענות על שאלה ועזרה שתצטרכו בנוגע לאוכל של חיית המחמד שלכם נשמח יותר מתמיד לעזור בלמצוא את הטוב ביותר. זה עוד תחום אחד שאנחנו מצטיינים, התקשר אלינו למספר 03-909-9595 או פנה לאתר שלנו.

 

 

0
    0
    העגלה שלכם
    העגלה שלכם ריקהחזרו לחנות
      Apply Coupon