fbpx
סופר לחיות מחמד www.supet.co.il
0 0

מה לעשות כשחיית המחמד שלכם ננעלת במכונית?

כלבים הם חלק מהמשפחה, חלק ממי שאנחנו, הם דואגים לנו, נותנים לנו חום ואהבה ואנחנו בתמורה נותנים להם מזון, מחסה והגנה. לא אחת אנו שומעים על מקרים שבהם ילדים ננעלים בתוך מכוניות, אך מה קורה כשכלבים נתקעים בתוך המכונית? הכנו לכם כמה עצות מועילות שאנחנו מקווים שלא תצטרכו להשתמש בהם.

 

אל תיבהלו – חשוב להישאר רגועים כדי שתוכלו לחשוב בבהירות והגיון

במצבי לחץ, קל מדי להיכנס לפאניקה ולתת לרגשות מכריעים להשתלט. זה יכול להעיב על שיקול הדעת שלכם, ולמנוע ממכם לחשוב בצורה ברורה או הגיונית. אמנם מובן שיש דאגות, אבל חשוב להישאר רגועים ולקחת נשימה עמוקה. לקחת קצת זמן לצעוד אחורה ולחשוב היטב על המצב עוזר למנוע החלטות פזיזות שעלולות להוביל אותכם בדרך הלא נכונה. שמירה על ראש ישר תעזור לכם לנתח את העובדות בצורה הגיונית יותר, תוך זיהוי פתרונות פוטנציאליים שאולי הייתם מתעלמים מהם בקלות אילו הפאניקה הייתה עדיפה על מחשבה עמוקה.

התקשרו לעזרה - תבקשו מחבר או מבן משפחה לבוא ולעזור לכם

לפעמים, כשאנו מתמודדים עם סיטואציות מורכבות, נחמד לדעת שלא צריך לעבור אותן לבד. אם אתם מרגישים מוצפים או לא מסוגלים להתמודד עם מצב בעצמכם, אל תהססו לפנות ולבקש עזרה מחבר או מבן משפחה. קבלת תמיכה יכולה לעשות הבדל עצום ולהקל אפילו על המצבים הקשים ביותר. תזכרו שלבקס סיוע זאת לא בושה ותמיד מומלץ לקרוא לחבר קרוב או בן משפחה, בנוסף, תחשבו אולי לבן משפחה יש מפתח חלופי לרכב וקחו בחשבון כמה זמן יקח לו להגיע.

אם המכונית נעולה ולא ניתן לפתוח אותה במהירות, התקשרו למנעולן כדי לפתוח את הדלת

כהשמכונית נעולה זה יכול להיות מצב מלחיץ מאוד. אם המפתחות נמצאים בפנים, הפתרון הבטוח והיעיל ביותר עשוי להיות הזמנת עזרה מקצועית. מנעולן יכול להגיע עם כלים מיוחדים לפתיחת נעילת הדלת במהירות וללא נזק לרכב. תהיה להם גם גישה לציוד מתאים כדי לפתוח את הדלת ללא נזק. בכל מקרה, יש לפנות לעזרה בהקדם האפשרי כדי למנוע סיבוכים נוספים.

ברגע שפתחתם את הרכב, הפעילו את מיזוג האוויר או החימום כדי לחמם או לקרר את הכלב שלכם

שמירה על הטמפרטורה של חיית המחמד שלכם היא הכרחית כדי להבטיח נזק מזערי. הפעלת המיזוג או החום תעזור לווסת את חום הגוף של הכלב.. כלבים רגישים לחום וקור יותר מבני אדם ומנגנוני החימום והקירור שלהם פחות יעילים משלנו, לכן ברגע שפתחתם את הרכב חשוב מאוד ישר לתת להם לשתות ולחמם או לקרר אותם לפי הצורך.

תנו לחיית המחמד שלכם הרבה מים, וודאו שיש לה דרך להקל על עצמה במידת הצורך

לאחר שחילצתם את הכלב מהרכב, וודאו שיש לו המון מים לשתייה וקחו אותו למקום מוצל וקריר, תנו לו להירגע ולנוח ותפנקו אותו בחטיפים ותראו לו כמה אכפת לכם ממנו, חשוב מאוד לוודא שהכלב מראה סימנים חיוניים ושהוא לא מבולבל, מתנהג בצורה לא רגילה, חם או קר בצורה חריגה וכו', אתם מכירים את הכלב שלכם הכי טוב.

קחו את הכלב שלכם לווטרינר שיבדוק אותו

אמנם אמרנו שאתם מכירים את הכלב שלכם הכי טוב, אבל ווטרינר יוודא שהכלב שלכם לא נפגע בצורה כל שהיא בזמן השהות שלו ברכב, קחו את הכלב לווטרינר ותוודאו שכל המדדים שלו חיוניים, שהווטרינר יעשה בדיקה וירגיע אותכם שהכל בסדר.

תהיו מוכנים לפעם הבאה

תהיו מוכנים לפעם הבאה על ידי שמירת מפתח רזרבי איתכם. עד כמה שזה לא נוח, להחזיק מפתח רזרבי בהישג יד יכול לחסוך לכם לחץ וכאב ראש גדול, זמן וכסף בטווח הארוך. אמנם אנחנו מאוד אוהבים מנעולנים, אך מומלץ להכין את עצמכם מראש. החזקת מפתח רזרבי איתכם בכל עת יכולה להיות שימושית. למרות שזה עשוי להיראות מיותר, מפתח רזרבי בתיק יכול לחסוך לכם נזק עתידי.

לסיכום, ריכזנו עבורכם את כל השלבים במסודר

אם אי פעם מצאתם את עצמכם במצב שבו חיית המחמד שלכם נעולה במכונית, חשוב להישאר רגועים ולנקוט כמה צעדים מעשיים כדי לפתור את הבעיה. ראשית, התקשרו לעזרה מחבר או בן משפחה. אם הרכב נעול ואתם לא יכולים להיכנס פנימה, התקשרו למנעולן שיבוא לפתוח את הדלת. ברגע שאתם בפנים, הפעילו את מיזוג האוויר או את החימום לפי הצורך כדי לשמור על חום גוף תקין של הכלב שלכם. וודאו שיש להם הרבה מים, ודרך להקל על עצמם במידת הצורך. לאחר מכן קחו את הכלב לווטרינר שיעשה לו בדיקה ויוודא שהכל תקין איתו. לבסוף, תהיו מוכנים לפעם הבאה על ידי שמירת מפתח רזרבי איתכם בתיק שהולך איתכם לכל מקום, מפתח שמבודד מהצרור מפתחות הראשי.

0
    0
    העגלה שלכם
    העגלה שלכם ריקהחזרו לחנות
      Apply Coupon