fbpx
סופר לחיות מחמד www.supet.co.il
0 0

האינטרנט שינה את הדרך שבה אנו צורכים. פעולה פשוטה, דוגמת הזמנה של בית עסק הזקוק ל – התקנת מצלמות אבטחה בסניפיו השונים, נעשית כיום על גבי המרחב הדיגיטלי, כשברוב המקרים אותו בית עסק לא יצטרך להיפגש ואף לשוחח בטלפון עם אותה חברה מתקינה, כשכל התקשורת ביניהם תעשה בלחיצת כפתור.

המרחב הדיגיטלי מאפשר לנו, כצרכנים ובעלי כלבים ושאר חיות מחמד, לרכוש את המזון לחיות מחמד גם כן באותה דרך. הרבה לקוחות שינו את הרגלי הקניה שלהם והפסיקו להגיע ולבקר ב – חנות חיות, כשהאינטרנט חולל מהפכה של ממש בתעשיית המזון לחיות מחמד, עם שפע אפשרויות והיכולת להתאים אישית את ההזמנה.

צרכנים רבים טוענים כי מעולם לא היה זמן טוב יותר להיות בעלים לחיית מחמד. בין אם זה באמצעות רכישות בודדות או שירותי מנוי, לקוחות יכולים לקבל החלטות המותאמות לצרכים האישיים של חיית המחמד שלהם. עם הנוחות של האינטרנט, רכישת מזון לחיות מחמד מקבלת תפנית חדשה לחלוטין והיא רק ממשיכה להתפתח.

חנות חיות

כל כך הרבה מותגים!

מעולם לא היה זמן טוב יותר להיות בעלים לחיות מחמד, מכיוון שיש אינספור מותגים המציעים מגוון רחב של מוצרים. מאפשרויות אורגניות וללא דגנים ועד ארוחות מיובשות בהקפאה, מזון טבעי ועוד, לקוחות יכולים למצוא את מה שמתאים לצרכים ולתקציב של חיית המחמד שלהם. האינטרנט אפשר לבעלים לבצע את הרכישה המושלמת בקלות – וזה משהו ששווה ליהנות ממנו.

המגוון הרחב של המותגים בהחלט מאפשר לנו, בעלי הכלבים, לדייק לחיות המחמד שלנו את המזון לו הם הכי זקוקים, לבטח במקרים ובהם נרצה לשים יד על מותגי מזון המתמחים במזון דיאטטי, מזון עשיר בוויטמינים, כזה המותאם לחיות מחמד בעלי מערכת עיכול רגישה ועוד.

חשוב כמובן לזכור, לצד העובדה כי מותגי המזון עומדים בסטנדרטים מחמירים הנוגעים לטיב המזון והכשרו, שכשנרצה לשלב מותג מזון עבור חיות המחמד שלנו, מוטב לעשות זאת בשיתוף מלא ואחראי עם הווטרינר, כשלו היכולת להגדיר לנו במדויק איזה מזון הכי נכון לחיית המחמד שלנו ומכאן גם לאתר את אותו מזון תחת המותג האיכותי ביותר.

אחת מהדרכים הפשוטות של וטרינרים, כצעד ראשון, לקבוע את מרכיבי המזון להם הכלב שלנו זקוק, נעשה באמצעות בדיקת דם פשוטה. כפי שהדבר מתאפשר לנו, בני האדם, להבין אילו חוסרים קיימים אצלנו מבחינת התזונה, כך גם בדיקת דם פשוטה אצל הווטרינר תאפשר לכם לדעת על מה לשים את הדגש כשאתם פונים לרכוש מזון לכלב שלכם.

יתרונות של ביקור פיזי בחנות מזון לחיות מחמד בהשוואה לקנייה באינטרנט

בעלים רבים עדיין מעדיפים לקנות באופן אישי, ביקור בחנות פיזית מספק מספר יתרונות בהשוואה לקנייה באינטרנט. ראשית, תוכלו לקבל ייעוץ מותאם אישית מצוות מיומן שמכיר את כל המוצרים שלהם ומכיר את הצרכים הייחודיים של חיית המחמד שלכם.

ביקור בחנות מועיל במיוחד במידה ויש לכם שאלות או שאתם מחפשים משהו ספציפי. שנית, ניתן לדפדף פיזית בין המוצרים ולבדוק את איכותו של כל פריט לפני רכישתו. הדבר עוזר להבטיח שחיית המחמד שלנו מקבלת את המזון הטוב ביותר לצרכים שלה. לבסוף, כשאתה קונה באופן אישי, אתה לא צריך לדאוג לגבי עלויות משלוח או עיכובים – אתה פשוט יוצא מהחנות עם מה שאתה צריך.

דבר נוסף ובולט, שממנו ניתן ליהנות, בהגעה פיזית לחנות מזון לחיות מחמד, הוא העובדה כי חנויות מזון רבות משמשות גם כמקום המספק מגוון של שירותים נלווים. הדוגמה הבולטת ביותר הם חנויות למזון שבהן גם ניתן להגיע עם הכלב לתספורת, כשמחיר התספורת במסגרת החנות יהיה זול משמעותית לעומת מרכזי טיפוח אחרים.

קנייה אונליין

חיסכון בעלויות וגישה למבחר רחב יותר של מוצרים. קניות מקוונות מבטלות את הזמן וההוצאות הכרוכות בנסיעה לחנות חיות, כמו גם את הטרחה של נשיאת שקיות כבדים הביתה. יתר על כן, חנויות אונליין מציעות מחירים טובים יותר מאשר מקבילותיהן הפיזיות, מה שמאפשר לך לקבל יותר כסף עבור הכסף שלך 😊.

למול החשש של רבים לבצע רכישות אונליין באמצעות כרטיס האשראי, חשוב כמובן לוודא כי אותה חנות מקוונת מאובטחת באופן ראוי ואכן מאפשרת קנייה בטוחה. לא פעם, ניתן להיתקל בלא מעט רשתות המוכרות מזון לחיות מחמד, כשהמערך הדיגיטלי שלהן אינו עומד בסטנדרטיים הגבוהים בכל הנוגע לרכישה מאובטחת, מה שעלול להוביל למצב שבו פרטי האשראי של לקוחות הרשת חשופים לגורמים אחרים.  

מבט לעתיד

רכישה של מזון לחיות מחמד באמצעות המרחב הדיגיטלי היא עובדה קיימת, כשהצלחתה מאפשרת לחנויות מקוונות בכל העולם, ובתוכן חנויות לממכר מזון וציוד לחיות מחמד, לחשוב כיצד ניתן להפוך כל חנות מקוונת לכזו שתאפשר לכל צרכן ליהנות ממגוון רחב יותר של שירותים ומידע.

חלק מאותה ראייה, מובילה חנויות לממכר מזון וציוד לחיות מחמד, להפוך את אתר האינטרנט שלהן למקום מפגש בין בעלי כלבים וחתולים, בין אם אותו מפגש מתבצע אונליין ובין אם, בהמשך, המפגשים מתבצעים גם באופן עצמאי ובלתי אמצעי.

האפשרות של חנויות לממכר מזון וציוד לחיות מחמד להפוך את אתר האינטרנט שלהם ככלי שמחבר ויוצר קהילתיות סביב נושא מסוים, מהווה נדבך נוסף, חשוב ומשמעותי עבורן, לבטח עבור אותן חנויות המעוניינות למתג עצמן ככאלו המאפשרות לספק לצרכנים שלהם ערך מוסף ורחב יותר, שלא רק כולל בתוכו מזון וציוד אותו הם מוכרים על בסיס יומי.

ניתן לראות כיום, כיצד חנויות לממכר מזון וציוד לחיות מחמד, מקדמות במסגרתן פעילויות שונות עבור הצרכנים וחיות המחמד שלהן, בין אם מדובר על הרצאות המתקיימות בחנויות עצמן ובאתר האינטרנט שלהן בתחומים הנוגעים לגידול חיות מחמד, בפעילויות פנאי עבור הבעלים והכלבים ואף ביכולת לקדם יחד חיבור חזק יותר של הצרכנים עם הקהילות במקום ומסגרות מוניציפליות, כשלאותן חנויות משקל סגולי רחב והיכולת להעניק לאותם צרכנים וחיות המחמד שלהם רוח גבית.

0
    0
    העגלה שלכם
    העגלה שלכם ריקהחזרו לחנות
      Apply Coupon