fbpx
סופר לחיות מחמד www.supet.co.il
0 0

שיפוץ בית ידידותי לחיות מחמד: תנו גם לחיות שלכם להנות מהשיפוץ

חיות המחמד שלנו הם חלק בלתי נפרד מהמשפחה שלנו, כאשר אתם מתכננים שיפוץ של הבית, חשוב גם לחשוב איך אנחנו מעלים את איכות החיים של החיות שלנו. שיפוץ יעיל מתחשב בצרכים של כל דייר, כולל חיות מחמד. בין אם אתם משפצים חדר בודד או מבצעים מהפך לכל הבית, הנה כמה רעיונות פרקטיים כדי להבטיח ששיפוץ הבית שלכם מועיל עבור חיית המחמד שלכם באותה מידה שהוא מועיל עבורכם, שאלנו את חבר שלנו איתן קבלן שיפוצים במרכז שלנו מה לעשות, והוא נתן לנו את ההמלצות הבאות.

יצירת חללים ייעודיים לחיות מחמד

חיות מחמד, בדומה לאנשים, מעריכים שיש להם מרחב משלהם. במהלך השיפוץ, תשקלו לשלב חלל ייעודי עבור חיית המחמד שלכם, כגון מיטת כלב מובנית בסלון או פינת חתולים עם מדפי טיפוס עמודי גירוד. ניתן גם לשלב אזורים נסתרים של חיות מחמד בתוך הרהיטים עצמם, כמו עמדת האכלה נשלפת או פינה נעימה במדף ספרים.

בחירת חומרים ידידותיים לחיות מחמד

בחירת החומרים הנכונים היא המפתח להפיכת הבית שלכם ידידותי לחיות מחמד. בחרו בדים עמידים בפני רטיבות ונשיכות לרהיטים וחומרי ריצוף קלים לניקוי כמו אריחי קרמיקה או ויניל, שיכולים לעמוד בשריטות ותאונות טוב יותר מאשר שטיחים או דק עץ. כמו כן, חפשו צבעי קיר בגימור סאטן או חצי מבריק, אותם ניתן לנגב בקלות רבה יותר מאשר גימורי מאט.

בחירה בפתרונות אחסון חכמים

כדי למנוע מהבית שלכם להיראות כמו גן חיות, שלבו פתרונות אחסון חכמים במהלך השיפוץ. ארונות מובנים יכולים לאחסן כל דבר, מזון לחיות מחמד ועד צעצועים, מגירות נשלפות יכולות להסתיר בצורה מסודרת ארגזי חול או מיטות לחיות מחמד כשהן אינן בשימוש. זה לא רק שומר על הבית שלכם מסודר, אלא זה גם עוזר להתמודד עם ריחות הקשורים לחיות מחמד.

איזה ריהוט יותר ידידותי לחיות מחמד?

במידה ויש לכם איזה כלבת פיטבול שכל פעם שאתם לא בבית היא פורקת לכם את האנרגיה על הספות, מומלץ מראש להביא ספה שהיא תהיה פחות ניתנת להריסה.

כלבים אוהבים פינות. תמצאו ספה עמידה בפני כתמים ונוזלים, יותר מעוגלת וכזאת שלא ניתן לשלוף את הכריות שלה. זה יקשה על הפיטבולית שלכם להרוס אותה.

בנוסף מומלץ מאוד בכל הנוגע לשולחנות וכיסאות למצוא כאלה שלא עשויים מעץ כדי שלא יהיה לכלבים שלכם רצון ללעוס להם את הרגליים.

אנחנו תמיד אומרים: תפרקו לכלבים שלכם אנרגיה לפחות שעה ביום, גם אם אין ביכולת שלכם לקחת אותם לפארק או לרוץ איתם, תביאו להם לבית צעצועי משיכה ותשחקו איתם לפחות שם. משטחי ליקוק גם יכולים לעזור לכלבים לפרוק תסכול ואנרגיה.

שילוב צמחים בטוחים לחיות מחמד

כאשר אתם קונים את העציצים לבית, תתייעצו תמיד עם המוכרים בחנות אם הצמחים האלה ידידותיים לחיות מחמד. ישנם זנים של צמחים הרעילים לכלבים מאוד שעלולים לגרום לתגובות קשות. כמעט בכל שיפוץ אנחנו עוברים במשתלה וחשוב מאוד שנבדוק מה בטוח לחברים שלנו.

בניית אזור כיפי בחוץ

אם כבר אתם משפצים את הגינה או המרפסת, תשקלו לשלב שם פינה לחיית מחמד שלכם למנוחה כמו איזה מלונה שווה עם מאוורר בפנים ומקום ייעודי למים ואוכל מוגן מפני מזג אוויר, או איזה מיטת טרמפולינה שזה הפתרון הפשוט לשים בצל (פתרון מעולה, עמיד בפני נשיכות ונוזלים). ניתן אפילו לשים מתקנים שווים לכלבים ולעשות איתם תרגילים.

הבטחת בטיחות במהלך הבנייה

תהליך השיפוץ עלול להיות מלחיץ ועלול להיות מסוכן עבור חיות המחמד. במהלך הבנייה תוודאו שחיית המחמד שלכם לא נמצאת בסטרס ולחץ. תוודאו בנוסף שחיית המחמד שלכם מתרחקת מכלים וחומרים מסוכנים שעלולים לפגוע בה.

עיצוב מתוך מחשבה על נגישות

כאשר חיות המחמד שלנו מזדקנות, לפעמים מתעוררות אצלם קשיי נגישות בדיוק כמו בני אדם, ניתן להקל אצלם את ההתנהלות בבית במידה והכל יהיה נגיש יותר: מיטה בגובה הרצפה,אזורי מנוחה רבים בבית, בדיקה שהמזג אוויר בבית מתאים להם ועוד…

הוספת טכנולוגיה ידידותית לחיות מחמד

אפשר היום להשתמש בטכנולוגיות של בית חכם כדי לשפר לחיות שלנו את איכות החיים, זה כולל:

 1. מצלמות אבטחה לחיות מחמד שניתן לדבר איתם באודיו דו כיווני כדי להרגיע אותן ולעצור אותן אם הן עושות משהו רע.
 2. לשלוט בטמפרטורה של המזגן במידה ומאוד חם בחוץ או לכבות אותו במידה ואתה רואה שקר לכלב שלך.
 3. להפעיל את הirobot מרחוק כדי שתגיעו לבית נקי.
 4. ועוד ועוד ועוד.

שמירה על שגרת ניקיון ידידותית לחיות מחמד

לבסוף לאחר שהשיפוץ הסתיים והתחלתם לנקות, אל תשכחו להשתמש בחומרים ידידותיים לחיות המחמד ולהרחיק אותם מחומרי הנקיון. אתם לא רוצים להתמודד עם כלב ששתה מסיר שומנים.

שיפוץ הבית שלכם מתוך מחשבה על חיות המחמד שלכם יוצר מרחב שבו כולם יכולים לחיות בהרמוניה. בין אם אתם מאמצים חיית מחמד חדשה או מסתגלים לצרכים של חבריכם הנוכחיים, הטיפים הללו יבטיחו שהשיפוץ שלכם יהיה יעיל ובעיקר ידידותי לחיות מחמד.0
  0
  העגלה שלכם
  העגלה שלכם ריקהחזרו לחנות
   Apply Coupon